Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Kayseri Psikolog hizmeti verdiğimiz merkezimizde, yüz yüze seanslarla beraber Online Danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Online Danışmanlık, yüz yüze danışmanlık mümkün olmadığı durumlarda gerçekleştirilen profesyonel bir destek sürecidir. Online Danışmanlık hizmetinin yüz yüze danışmanlıktan hiçbir farkı bulunmayıp, sağladığı kolaylıklar açısından belli avantajlar sağlamaktadır. Dünya’nın neresinde olursanız olun; gerek evinizin konforunda, gerek iş yerinizde, gerekse tatilinizi yaparken bilgisayar ya da telefon ile belli uygulamalar sayesinde kolaylıkla seansa bağlanabilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kayseri DSM Psikoloji olarak, danışanlarımızın Online Danışmanlık hizmetinden faydalanmaları ve bu hizmete kolaylıkla erişim imkanı bulmaları için gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Kendiniz için bir adım atmak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Unutmayın! ‘’Ruh sağlığı en az beden sağlığı kadar önemlidir.’’

Online Danışmanlık sürecinde seanslar, yüz yüze danışmanlık hizmetinde olduğu gibi genellikle 45-50 dakika sürmekte olup, seansların sıklığı ve kaç seans süreceği ele alınacak konuya göre farklılık göstermektedir.

NOT: Kayseri Online Danışmanlık hizmeti için bir konu sınırlaması olmayıp, çok geniş bir içerik kapsamında bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Ayşegül ÖZEN

Diyetisyen

Profilini İncele